xbxbsjsldjasdfskdlslkdsanmd

Alez almak için en doğru adres Nart Home. Firmamız kentimizde yıllardır üretimi gerçekleştirilen ev tekstil ürünlerinin içinde olan yatak koruyucu modellerinin kaliteli olanları ile ihracat fazlası ürünlerinin temini ve satışını gerçekleştirmektedir. Ülkemizin önde gelen e-ticaret siteleri olan N11, Trendyol, Gittigidiyor ve Hepsiburada gibi platformlarda da satış mağazalarımız bulunmakta olup bugüne kadar satışı gerçekleştirdiğimiz ürünlerde hiç bir olumsuz yorum ve şikayet almadık. Bilakis alez satın alıp kullananların yorumlarına bakarsanız ürünlerimizin kalitesi hakkında bilgi sahibi olabilir fiyatlarını ise diğer marka ürünler ile karşılaştırabilirsiniz.

Perakende sektöründe e-ticaret platformalarında ve kendi web sitemizde satış yapan firmamız ayrıca başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin bir çok kendine alez satışı gerçekleştirmektedir.

Oteller, hoteller, tatil köyleri, pansiyonlar, butik oteller sizlerde alez hakkında bilgi sahibi olmak ve alez almak istiyorsanız Nart Home’dan teklif almadan sipariş vermeyin. Oteller genellikle sıvı geçirmez alez tercihi yapmakta olup en uygun alezi için narthome.com’u tercih edebilirsiniz.

Nart Home ürün gamını her geçen gün geliştirmekle birlikte, odaklandığımız ana ürün yatak koruyucudur.

TOPTAN ALEZ İSTANBUL

Ülkemizin tekstil kentlerinin başında gelen Denizli’den başta İstanbul olmak üzere tüm illere alez satışımız bulunmaktadır.Toplu alışverişlerinizde faydalanabileceğiniz fırsatlar ve size özel çözümler için kurumsal satış yetkilimizle irtibata geçebilirsiniz.

SIVI GEÇİRMEZ ALEZ

Alez satışı gerçekleştirmekte olan firmamız kapitone, pamuklu ve microfiber kumaşlardan fitted ve lastikli su sıvı geçirmez alez imalatı ve satışını yapmaktadır.

YATAK ALEZİ

Yatak alezi üretiminde yılların  verdiği tecrübe ile her geçen gün kendini geliştiren firmamız 70×140 bebek yataklarından başlayarak, 90×190, 100×200, 120×200 tek kişilik yatak alezi ve 140×200, 150×200, 160×200,180×200,200×200 çift kişilik yatak alezi satışını en uygun fiyatlara sunmaya devam etmektedir.

TOPTAN YASTIK ALEZİ

Su geçirmez yastık alezi imalatı firmamızın üretim tesislerinde devam etmekte olup ülkemizin 81 iline yastık alezi gönderimi yapmaktadır.

İhtiyaçlarınıza uygun kurumsal çözümlerimizle ilgili sizlerle tanışmak ve hizmet vermek isteriz.

İletişim için;

E-mail: iletişim@narthome.com

Tel: +90 541 477 77 11