Gösterilen sonuç sayısı: 2

Sidebar'ı göster

Mikrofiber Temizlik Bezi 4’lü Paket

28,90 18,90
Ücretsiz Aynı Gün Kargo

Temizlik Bezi

Temizlik bezleri, ev, işyeri ve araç temizliği gibi bir çok alanda kullanılmaktadır. Mutfaklarda, banyolarda, genel temizlik ve yer temizliği ve araç temizliğinde oldukça etkili bir temizlik yapılmasını sağlar. Mikrofiber temizlik bezleri bir çok alanda başarılı sonuçlar ortaya koymaktadır.  Tekli olarak satışa sunulan temizlik bezlerinin yanı sıra çoklu paketlerde de satışa sunulan temizlik bezlerinin fiyatı bezlerin kullanım amacına ve satış adedine göre değişiklik göstermektedir. Günümüzde normal temizlik bezlerinin yanı sıra yer temizliği  için üretimi yapılan yer temizlik bezleri ile hijyenik ve pratik bir şekilde yer temizliği yapılabilmektedir.

Temizlik bezleri iş yeri ve evinizde hijyen koşullarını kolayca sağlayabilmeniz için emici ve toz tutucu yüzeyleriyle pratiklik yaratır. Islak ve kuru zeminlerde kullanabileceğiniz temizlik bezi çeşitleri mikroplara karşı korunmanızı, iş yeri ve evlerinizin daha şık görünmesini sağlar. Yıkanarak yeniden kullanılabilen bu bezler uzun ömürlülük yaratmayı başaran dayanıklılıklarıyla da göz doldurur.

Temizlik Bezi Çeşitleri Nedir?

Hijyenik bir temizliğin önemli faktörlerinden biri olan temizlik bezlerinin kullanım amaçlarına göre üretilmiş temizlik bezi çeşitleri vardır. Kullanım amaçlarına göre sınıflandırıldığında; mikrofiber temizlik bezi, mutfak bezi, cam bezi, banyo bezi ve araç kurulama bezi gibi çeşitli temizlik bezleri vardır. Temizlik bezi markalarında ise Vileda, Perla ve Parex gibi önde gelen markaların farklı amaçlar için tasarlanmış temizlik bezleri bulunmaktadır. Nart Home’da kaliteli temizlik bezlerine avantajlı fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Banyo ve mutfaklarda  inatçı kirleri sökmek için özel olarak üretilmiş olan temizlik bezleri ile tozları bezin içine hapseder ve etkili bir yüzey temizliğine çok bir efor sarf etmeden ulaşabilirsiniz. Nart Home temizlik bezi kullananlar yorumlarında mutfaklarındaki zorlu kir ve yağları kolayca sökebildiklerini ifade etmektedirler. Toz alımı için özel olarak imal edilen temizlik bezleri tozları içine hapsederek etkili bir yüzey temizliği yapmanıza yardımcı olur.

Aktifiber temizlik bezleri ve neofiber temizlik bezleri gibi hassas yüzeyler için geliştirilmiş çeşitli temizlik bezi çeşitleri de bulunmaktadır. Bez yıkamasına gerek kalmadan tek kullanımlık temizlik bezleri ise genellikle; banyo, klozet ve aşırı kirli yüzeylerin temizliğinde kolaylık sağlamaktadır. Cam silmek için tasarlanan temizlik bezleri ve araç kurulama için üretilen temizlik bezleri ile pırıl pırıl bir cam temizliği ve lekesiz araç yüzeyleri elde edebilirsiniz. Çeşitli renk, ambalaj ve avantajlı paket seçenekleriyle kullanıma sunulan Nart Home temizlik bezleri ile evinizin her köşesini veya iş yerinizde hijyen ve konfor için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Temizlik Bezi Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Ürün çeşitliliği kullanım amacına göre değişik alternatiflerden yararlanmanızı sağlar.Farklı yüzeylerde farklı bez kullanımı, “çapraz bulaşma” adı verilen; kir ve bakterilerin bir yerden başka bir yere bulaşmasını önler.Doğru ve kaliteli malzeme, size zamandan ve efordan tasarruf ettirir.Mikrofiber bezler, mikroskobik büyüklükteki yüzey pürüzlerini derinlemesine temizlediği için bakteri oluşumunu minimuma indirir.Mikrofiber bezler, yedi kata kadar suyu absorbe etme özelliği ve mikro lifleri sayesinde deterjan ve su kullanımını azaltır.Renk seçenekleri bulunan bir paket bez aldığınızda, renklerine göre kodlama yaparak farklı işlevlerde farklı bezleri kullanabilirsiniz.

Mikrofiber Temizlik Bezleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Hızlı, etkili ve en hijyenik temizlik için temizlik bezi üretiminde genellikle mikrofiber yapısındaki ürünler  ön plana çıkmaktadır. Oldukça gelişmiş teknolojilerle üretilen mikrofiber yapılı temizlik bezlerinin üzerinde çok küçük boyutlarda gözenekler bulunur. Bu mikro gözenekler sayesinde yüksek bir temizleme kapasitesi ve uzun bir kullanım ömrüne ulaşılır. Mikrofiber yapılı temizlik bezlerinin daha uzun süreler boyunca ve daha etkili bir şekilde kullanılmaları için doğru yöntemlerle yıkanmalarına dikkat edilmelidir.

Temizlik Bezleri Makinede Yıkanır Mı?

Mikrofiber yapılı temizlik bezlerinin, akan su altında ve yumuşak hareketlerle elle yıkanması ise tavsiye edilen yıkama yöntemidir. Mikrofiber temizlik bezlerinin çamaşır makinesinde yıkanması tavsiye edilmese de, mutlaka makinede yıkamak gerekiyorsa orta sıcaklık ayarı tercih edilmeli ve bezler başka çamaşırlarla beraber yıkanmamalıdır. Mikrofiber yapılı bezleri makineye atmadan önce; elle temizlik bezinin genel temizliğinin yapılmasına, yumuşatıcı kullanılmamasına ve yıkama sonrası bezin kurutulmasına da dikkat edilmelidir. Daha etkili, hijyenik ve uzun süreli kullanımlar için yapılan temizliğin türüne ve ortamın özelliğine uygun olan temizlik bezleri tercih edilmelidir. Temizlik bezi fiyatları, kullanım amacı ve bezin özelliklerine göre değişmekle birlikte, Nart Home avantajlı fiyatlarıyla en etkili temizlik bezlerine temizlik bezi kategorisinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Temizlik Bezi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Temizlik yapacağınız alana, süreye ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak hangi ürünü seçeceğinizi belirlerken temizlik bezleri ve mikrofiber bez fiyatlarını ve miktarlarını göz önünde bulundurmalısınız.

Nemli bezlerle temizlik yapabilmek için su emiciliği yüksek bez çeşitlerini sipariş etmeye dikkat ediniz.

Değerli eşyalarınızın ve camların yüzeyinde çizik sorunu oluşmaması adına silme işlemini yumuşak yüzeyleriyle öne çıkan temizlik bezleriyle yapınız.

Temizlik sonrasında ilgili yüzeyde hav ve tüy parçaların kalmaması için dayanıklı dokularıyla beğeni toplayan temizlik bezlerini satın almaya özen gösteriniz.