Gösterilen sonuç sayısı: 28

Sidebar'ı göster

Fitted Kapitone Sıvı Geçirmez Yatak Koruyucu Çocuk Alezi 70×140

99,90 69,90
Ücretsiz Hemen Kargo – %100 Müşteri Memnuniyeti

Lastikli Çift Kişilik Sıvı Geçirmez Yatak Koruyucu Alez 150×200

103,90 73,90
Ücretsiz Hemen Kargo

Sıvı geçirmez alez kullananlar yataklarının ömrünü uzatırken aynı zamanda sağlıklı bir yaşam da sürmektedirler. Altını ıslatma ve aşırı terleme gibi sorunları olanlar yatak koruyucu kullanarak bu sorunlarına karşı yataklarını koruyabilmektedir.

Su geçirmez alez markaları olarak sayabileceğimiz bir çok firma bu ürünü üretmektedir. En bilinen su geçirmez alez markalarının başında ise Özdilek, İşbir, Yataş, İdaş, İstikbal, Bellona, Taç, Pierre Cardin, Karaca Home LC Wakiki, Denizli Alez, Sueda Alez gelmektedir. Türkiye’nin tekstil ürünleri üretici kentlerinin başında yer alan Denizli’de Alez Pazarı olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz alez ürünlerimizi kullananlar memnuniyetlerini gerek sosyal medya gerekse  gerekse sitemizde yorum olarak paylaşmaktadırlar. Sizde sıvı ve su geçirmez alez almak istiyorsanız sitemizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

Bugüne kadar satışını yaptığımız ürünlerden hiç bir şikayet almamamız ve fiyat performans olarak ise müşteri memnuniyetinin yüksek olması bizim doğru yolda olduğumuzu göstermektedir. Kaliteli alez markaları ve modellerinin bir çoğu Denizli’de üretilmekte olup üretimini yapan firmalar marka ürünlerin etiket ve reklam kartonlarını ürünlere koyarak firmalara yollamaktadır. Alez üreticisi olarak direk son kullanıcıya satış yapan Denizli Alez Pazarı, ürünlerini alarak aynı kalitedeki ürünü daha fazla para ödememiş olursunuz. Sıvı geçirmez alez fiyatları olarak ne çok ucuz nede çok pahalı ürün satıyoruz. Ucuz ürünlerde kullanılan malzemeden dolayı olumsuzluklar yaşayabilirsiniz. Kaliteli su geçirmez alezleri en uygun fiyata satın almak için sitemizden alışveriş yapabilirsiniz.